Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Öğretmenlere pastalı kutlama

 

Öğretmenlere pastalı kutlama

Manisa’nın önemli eğitim kurumları arasında yer alan Birey Temel Lisesi ve Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde öğretmenler günü pasta ve çikolatayla kutlandı.

TUNAY AKTAŞ

Öğrencilerin iyi bir eğitim alabilmeleri ve çocukların geleceklerinin inşasında yoğun çalışmalarını sürdüren öğretmenler, tempolarına 24 Kasım Öğretmenler Günü için küçük bir ara verdi.

ÖĞRETMENLERE TATLI KUTLAMA

Nesilleri daha iyi bir geleceğe taşımak için gibi ağır bir görevi üstlenen öğretmenlere, Birey Temel Lisesi ve Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilileri tarafından pasta, çikolata ve baklava dolu tatlı bir kutlama yapıldı.

Birey Temel lisesi Müdürü Ömer Kayalar ve Özel Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Taner Yurtkölesi, öğretmenlerinin günlerini tek tek kutlarken hediyelerini de unutmadı. Eğitimde asıl amacın çocukları en iyi geleceğe hazırlamak ve taşımak olduğunu söyleyen okul müdürleri Ömer Kayalar ve Taner Yurtkölesi; öğretmenlerin bu hedefin anahtarı olduğunu, bunun için öğretmenlerin kıymetini çok iyi bildiklerini ve sadece bir gün değil her zaman layık oldukları değeri kendilerine vermeye çalıştıklarını söyledi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim