Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Mergen meydan okudu!

Ligin ilk haftasında Çaykur Rizespor’a konuk olacak Manisaspor’da başkan Abdullah Mergen, çekilen fikstürü hayra yormak gerektiğini söyledi ve ekledi:

 

Mergen meydan okudu:

“Kimseden korkumuz yok”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, ilk 5 haftada zorlu fikstür çekildiği yorumlarına katılmadığını kaydetti. Başkan Mergen, kimseyi güçlü, orta, zayıf gibi ayırmadıklarını ifade ederek, her rakibe eşit mesafede baktıklarını belirtti. Çaykur Rizespor ile deplasmanda oynayacak olmalarını hayra yormaları gerektiğini anlatan Mergen, “Manisaspor bir camia. Böyle bir camianın bulunduğu ligde iddiasının olması normal. Camialar kendine yakışır şekilde oynar. İlk maç Rize ile çıkınca hiçbir şey hissetmedim. Ancak ilk maçı rakip kim olursa olsun içerde taraftarımızın önünde oynamayı hayal ediyordum. Önceki sezonlarda içerde başlıyorduk. Ama bu kez deplasmanda başlayacağız. Hayra yormakta fayda var. İsimlere takılmamak lazım. Kimseden korkumuz yok” dedi.

“BAŞLANGIÇTA BU TİP TAKIMLARLA KARŞILAŞMAK…”

İçerde dışarda tüm puanlara talip olduklarını aktaran Mergen, “Biz bu ligde iddialı olmaya çalışacağız. Küçük büyük rakip diye bir şey yok. Tabi ki herkese saygı duyacağız. Bu sene her maçı ciddiye alan bir Manisaspor olacak. Birinci haftadan son düdüğe kadar her maçı final havasında oynayacak bir takım oluşturduk. Bu yüzden kimseyi güçlü zayıf orta diye nitelendirmiyoruz. Lige iyi hazırlanıyoruz. Diğer kulüplere göre ligi erken açtık. Ana iskeletimiz duruyor. Tüm puanlara talibiz. İlk haftalarda bu tip takımlardan alacağımız puanlar, bizi çok farklı düşüncelere sevk eder. Kendimizi test etmiş oluruz. Bizim yapabileceklerimizi ciddiye almamız çok önemli. Kendimizi bileceğiz. İçerde dışarda puanları toplayıp Manisaspor’u layık olduğu yerlere taşımak istiyoruz” şeklinde konuştu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim