Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Şemsettin abiyi sonsuzluğa  uğurladık

Şemsettin abiyi sonsuzluğa  uğurladık

Bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman emekli başkomiser ve gazeteci Şemsettin Ziya Evran, sevenlerinin gözyaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı.

BUKET UŞAKLI

Manisa basınının sevilen ismi emekli başkomiser Şemsettin Ziya Evran, yoğun bakımda tedavi gördüğü Merkezefendi Hastanesi’nde bugün hayata gözlerini yumdu.

GAZETECİLERİN ŞEMSETTİN ABİSİ

Emniyetteki görevinden emekli olduktan sonra basın sektöründe çalışmaya başlayan, gazetecilerin Şemsettin abisi  70 yaşındaki Şemsettin Ziya Evran’ın  ölümü basın camiasını yasa boğdu.  Hatuniye Camii’nde kılınan öğle namazına müteakip yapılan cenaze törenine Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı İdris Avşar, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, İhlas Haber Ajansı İzmir Bölge Müdürü Özcan Aydın, oda ve dernek başkanları, emniyet ve basın mensupları ile yakınları katıldı. Emniyet Müdürlüğü’nün resmi töreni ile uğurlanan Evran'ın naaşı kılınan cenaze namazının ardından Kırtık Mezarlığına defnedildi. 

Manisa'da Anadolu Ajansı ve Yeni Asır Gazetesi temsilciliğinin yanı sıra Hür Işık Gazetesi'nde de görev yapmış olan Evran, evli ve iki çocuk babasıydı. 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim