Misafir
6,0706
5,3716
214,29
ÜYE GİRİŞİ

Pazarcılar Odasında yumruklar konuştu 

​​​​​​​Manisa Pazarcılar Odası’nda iki adayın yarıştığı genel kurulda oylamalardaki sayımda adaletsizlik yapıldığı gerekçesiyle başlayan tartışmada taraflar birbirine girdi. Emniyet güçlerinin müdahalesine rağmen tartışma devam edince MESOB Başkanı Hasan Geriter Genel Kurula ara verdi.

Manisa Pazarcılar Odası’nda iki adayın yarıştığı genel kurulda oylamalardaki sayımda adaletsizlik yapıldığı gerekçesiyle başlayan tartışmada taraflar birbirine girdi. Emniyet güçlerinin müdahalesine rağmen tartışma devam edince MESOB Başkanı Hasan Geriter Genel Kurula ara verdi.

Manisa Pazarcılar Odasının 16. Genel Kurulunda yumruklar konuştu. Divan kurulunun oylanması ile başlayan gerginlik oylamalarda da devam edince kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu kavgada devreye giren emniyet güçlerine rağmen tartışmanın devam etmesi üzerine Divan Başkanı olan MESOB Başkanı Hasan Geriter Genel Kurula ara verdi.
Mevcut Başkan Halim Şener ile Mehmet Dizemen’in aday olduğu ve sakin başlayan Manisa Pazarcılar Odası 16. Genel Kurulunda arbede çıktı. Divan teşekkülü oluşturulması için verilen önergeyle başlayan gerginlik Divan Başkanı seçilen MESOB Başkanı Hasan Geriter’in maddeleri oylamaya sunmasıyla tırmanışa geçti. Divanın taraf tuttuğunu öne süren bir grubun başlattığı gerginlik önce sözlü tartışmaya ardından da yumrukların ve kafa atmaların yaşandığı kavgaya döndü. Yaka kartı olmayanların salon dışına çıkmasının istenmesi üzerine başlayan arbede nedeniyle her iki başkan adayının tarafları sakinleştirmeye ve el ele birliktelik mesajları vermesine rağmen devam etti. Kavganın büyümesi üzerine devreye emniyet girdi. Emniyetin araya girmesine üyelerin sakinleşmemesi üzerine divan başkanı Hasan Geriter kongreye ara verdi.İHA
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim