Misafir
6,0325
5,3204
228,1
ÜYE GİRİŞİ

Berkay ve Sevgi’ye ceza kapıda

Berkay ve Sevgi’ye ceza kapıda

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’da ayrılmak isteyen oyunculardan Berkay Samancı ile Mustafa Sevgi’ye cezanın kapıda olduğu kaydedildi. Cuma gününden bu yana idmanlara katılmayan bugünkü idmanda da yer almayan iki futbolcuya asla izin vermeyeceklerini ileten yönetim, “Transfer yasağımız var. Birçok oyuncumuz takımdan ayrıldı. Sizlerin de ayrılmasına müsaade edemeyiz. Hafta içinde idmanlara katılın, yoksa gerekli cezaları vermek zorunda kalacağız” dedi.

İSMAİL HAKTAN’A SÜRE VERİLDİ

Yönetim ayrıca tıpkı Berkay ve Mustafa Sevgi gibi idmanlara katılmayan İsmail Haktan Odabaşı’na da rest çekti. Takımdan ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili sürekli gelgitler yaşayan İsmail’e “Bu takımda oynayıp oynamayacağınla ilgili salı günü akşamına kadar kesin kararını vermeni bekliyoruz. Çarşamba günü seni idmanda görmek istiyoruz. Aksi takdirde sözleşmeyi feshedeceğiz” mesajı gönderildi. Öte yandan büyük maddi kriz yaşayan Grandmedical Manisaspor’da yönetimin biraz olsun nefes aldıracak maddi kaynağı bu çarşambaya kadar beklediği kaydedildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim