Misafir
6,0946
5,3207
209,62
ÜYE GİRİŞİ

Dev spor kompleksi faaliyete geçiyor!

Yaklaşık 35 milyon TL’ye mal olan, ilk resmi müsabakasının ne zaman yapılacağı adeta yılan hikayesine dönen Muradiye Spor Kompleksi’nin doğalgaz sorunu çözüldü.

 

Dev spor kompleksi

şubatta faaliyete geçiyor

 

Vali Güvençer el attı

doğalgaz sorunu

çözüldü!

 

2014 yılında temeli atılan ve 2016 yılında tamamlanan dev tesisin doğalgaz problemi çözüldü. Vali Mustafa Hakan Güvençer, uzun süredir devam eden sorunla yakından ilgilenirken, sıkıntının çözülmesinde rol oynadı. 

 

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisa spor tarihinin en büyük yatırımlarından biri olan ve arsası ile birlikte 35 milyon TL’ye mal olan Muradiye Spor Kompleksi’nin şubat ayında faaliyete geçeceği öğrenildi. Henüz hiçbir turnuvaya ya da şampiyonaya ev sahipliği yapamayan dev tesisin, doğalgaz sorununun çözüldüğü ileri sürüldü. Bakım ve tadilat çalışmalarıyla ilgili ihalenin ardından ilk resmi müsabakanın çok yakın zamanda oynatılacağı kaydedildi. Sorunun çözülmesinde Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in büyük etken olduğu öğrenilirken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ün gayretleriyle belirsizliğin ortadan kalktığı öğrenildi.

EGE BÖLGESİ’NİN EN İYİLERİ ARASINDA

3560 seyirci kapasiteli Muradiye Spor Kompleksi 7 bin 451 metrekare alan üzerine inşa edildi. Salonda 2 antrenman salonu, 1 bireysel oyunlar antrenman salonu, 8 sporcu soyunma odası ve 4 hakem odası, 6 antrenör odası, birer ilk yardım ve doping odası yer alıyor. Komplekste 90 araçlık kapalı otopark ve 114 araçlık açık otopark bulunuyor. Muradiye Spor Kompleksi Ege Bölgesi’nde yer alan en büyük salonlardan biri.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim