Misafir
6,0347
5,3177
227,74
ÜYE GİRİŞİ

HASGÖR AÇIKLIYOR!..

HASGÖR AÇIKLIYOR!

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI
Grandmedical Manisaspor eski başkanı Emre Hasgör, 11 Şubat'ta yapılacak kongrede başkan adaylığı için bir süredir yürüttüğü çalışmalarını olumlu tamamladı. Manisa Milletvekili ve AK Parti MKYK üyesi Murat Baybatur'un desteğini aldığı öne sürülen Hasgör'ün, kulübü kısa, orta ve uzun vadede yönetecek gerekli altyapıyı hazırladığı ve liste çalışmalarını tamamladığı öğrenildi. Emre Hasgör'ün başkan adaylığını gün içerisinde resmen açıklaması bekleniyor.
PLAY OFF FİNALİ OYNATMIŞTI
Başkan adayı olacağı haberimizin ardından sosyal medyada taraftarların en çok istediği isim olan Hasgör, 2012-2013 sezonunda 1. Lig'de Manisaspor'a Play-Off finali oynatmıştı. Hasgör, ertesi sezon ise ligi 7'inci bitirmiş, Play Off'u kılpayı kaçırmıştı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim