Misafir
6,0347
5,3177
227,74
ÜYE GİRİŞİ

Adem Yüküm koltuğu kaptırmadı

​​​​​​​Manisa Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’nda Şaban Arpa ile yarışan Adem Yüküm koltuğu kaptırmadı. 2014 yılından beri başkanlık yapan Adem Yüküm, üyelerin güvenoyunu alarak tekrar başkan seçildi.

Manisa Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’nda Şaban Arpa ile yarışan Adem Yüküm koltuğu kaptırmadı. 2014 yılından beri başkanlık yapan Adem Yüküm, üyelerin güvenoyunu alarak tekrar başkan seçildi.

TUNAY AKTAŞ

Manisa Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu, Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonunda yapıldı. Başkanvekilliği, ardından 2014 yılından beri başkanlık yapan Adem Yüküm ile Şaban Arpa yarıştı.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Divan Başkanlığına Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Başkanı Osman Yeşilyurt seçildi. Genel kurulda bir konuşma yapan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, mesleğin daha iyi yapılması için birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğini kaydetti. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 257 delegeden 217 delege oy kullandı. Mevcut başkan Adem Yüküm 115 oyla yeniden başkanlığa seçilirken, Şaban Arpa ise 102 oy aldı. Adem Yüküm, genel kurula katılan herkese teşekkür etti. Adem Yüküm’ün listesinde Ender Öz, Vedat Akyol, Bayram Şen, Hakan Akgüneş, Adil Uygun ve Hakan Selvi yer aldı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim