Misafir
6,0946
5,3207
209,62
ÜYE GİRİŞİ

Adem Yüküm koltuğu kaptırmadı

​​​​​​​Manisa Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’nda Şaban Arpa ile yarışan Adem Yüküm koltuğu kaptırmadı. 2014 yılından beri başkanlık yapan Adem Yüküm, üyelerin güvenoyunu alarak tekrar başkan seçildi.

Manisa Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’nda Şaban Arpa ile yarışan Adem Yüküm koltuğu kaptırmadı. 2014 yılından beri başkanlık yapan Adem Yüküm, üyelerin güvenoyunu alarak tekrar başkan seçildi.

TUNAY AKTAŞ

Manisa Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu, Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonunda yapıldı. Başkanvekilliği, ardından 2014 yılından beri başkanlık yapan Adem Yüküm ile Şaban Arpa yarıştı.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Divan Başkanlığına Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Başkanı Osman Yeşilyurt seçildi. Genel kurulda bir konuşma yapan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, mesleğin daha iyi yapılması için birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğini kaydetti. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 257 delegeden 217 delege oy kullandı. Mevcut başkan Adem Yüküm 115 oyla yeniden başkanlığa seçilirken, Şaban Arpa ise 102 oy aldı. Adem Yüküm, genel kurula katılan herkese teşekkür etti. Adem Yüküm’ün listesinde Ender Öz, Vedat Akyol, Bayram Şen, Hakan Akgüneş, Adil Uygun ve Hakan Selvi yer aldı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim