Misafir
6,0347
5,3177
227,74
ÜYE GİRİŞİ

Timur 2 hafta yok

Timur 2 hafta yok

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Maddi sorunlarla boğuşan ve elinde yeteri kadar orta saha oyuncusu bulunmayan Grandmedical Manisaspor’a bir şok da Timur Karagülmez’den geldi. Maçın 8’inci dakikasında sakatlanarak yerini Furkan Parsak’a bırakan tecrübeli oyuncunun, yapılan kontrollerinde sol arka adalesinde kısmi yırtık tespit edildi. Tedavisine başlanan Timur’un, bu hafta sonundaki Adanaspor ile önümüzdeki hafta içindeki İstanbulspor maçlarında oynamayacağı bildirildi. Adanaspor maçına yetişmesinin kesinlikle mümkün olmadığı kaydedilen gurbetçi futbolcunun, İstanbulspor maçına yetişmesinin de çok zor olduğu, ancak 24’üncü haftadaki Eskişehirspor maçına yetişebileceği kaydedildi.

TAŞKIN KARA KARA DÜŞÜNÜYOR

Timur’un sakat, Nikola Mikic’in de sarı kart cezalısı oluşu nedeniyle eli iyice zayıflayan teknik direktör Taner Taşkın ise bu oyuncuların yerlerine nasıl bir formül bulacağı hususunda kara kara düşünmeye başladı. Adanaspor maçına odaklanan Siyah-Beyazlılar, şartlar ne olursa olsun bu onurlu mücadeleyi son ana kadar sürdürmeyi hedefliyor.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim