Misafir
6,0347
5,3177
227,74
ÜYE GİRİŞİ

Şahin’den Tarzanlar’a otobüs vaadi

Şahin’den Tarzanlar’a otobüs vaadi

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’un 11 Şubat’ta yapılması planlanan olağanüstü kongresi, çoğunluk sağlanamadığı için 18 Şubat’a ertelenmişti. Başkan adayları, çalışmalarını bir hafta daha sürdürecek ve kritik süreçte yönetimi elde etmek için mücadele verecekler. Kulisler oldukça hızlanırken, başkan adaylarından Yunus Emre Şahin’in taraftarlara yönelik vaatleri ise yarışı daha da hızlandırmaya aday.

“OTOBÜS TAHSİS EDECEĞİZ”

Manisasporlu taraftarların yağmur çamur demeden maçlara giderek takımı desteklediğini belirten Yunus Emre Şahin, bu takıma gönül verenlere otobüs sözü verdi. Şahin, “Projelerimizin arasında taraftarlarımızın kronik sorununa çözüm bulmak da var. Taraftarlarımızın sorunlarını biliyoruz. Göreve geldikten sonra Tarzanlar’a lokal desteğinde bulunup, otobüs tahsisinde bulunacağız. Artık maçlara kendi otobüsleriyle gidecekler. Bu projeleri gerçekleştirmek uzak değil. Hem kulübümüzün hem de taraftarlarımızın kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayan bir sistem geliştiriyoruz. Manisaspor’u şehirle bütünleştirmeye söz verdik. Bu kulübün gerçek sahibi taraftarlarıdır” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim