Misafir
6,0706
5,3716
214,29
ÜYE GİRİŞİ

Keleşoğlu’ndan Manisaspor’a destek sözü

Yaptığı yardımlarla Türkiye’nin gündemine düşen Kulalı hayırsever işadamı Hakkı Keleşoğlu, zor günler geçiren Grandmedical Manisaspor’a bağış yapma kararı aldı.

 

BAĞIŞ KRALI

TARZAN’A

PARA YAĞDIRACAK!

 

Keleşoğlu’ndan

Manisaspor’a

destek sözü

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

TFF1. Lig’de maddi sıkıntılarla boğuşan ve tarihinin en zor günlerini geçiren Grandmedical Manisaspor’un imdadına hayırsever işadamı Hakkı Keleşoğlu yetişiyor. Kulalı işadamı, Siyah-Beyazlılar’a yardım yapma kararı aldı.

“MEMLEKET TAKIMIM”

Yardım yapmakta sınır tanımayan Keleşoğlu, memleket takımının içinde bulunduğu vaziyete çok üzüldüğünü kaydederek, 18 Şubat’ta yapılacak olağanüstü kongrede göreve hangi yönetim gelirse gelsin, maddi destek vereceğini bildirdi. Keleşoğlu, yaptığı açıklamada, “Daha önce birçok yere yardım yaparken, spor kulüplerine de yardımlarda bulunmuştuk. Bunların arasında Altay, Altay ampute, Karşıyaka ve Aydınspor takımları da var. Manisaspor benim memleketimin takımı. Yaşanan süreci üzüntüyle takip ediyorum. 18 Şubat’taki kongreden sonra göreve gelecek yönetime destek vereceğim. Manisaspor’un bulunduğu konumdan bir an önce kurtulması adına üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim