Misafir
6,0325
5,3204
228,1
ÜYE GİRİŞİ

Çakıcı: “Biz Manisaspor tarafındayız”

Yaklaşan kongre öncesinde kulisler hızlanırken, 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı, herhangi bir adayın listesine gireceği yönündeki iddialarla ilgili konuştu.

 

Çakıcı: “Biz Manisaspor tarafındayız”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı, Manisaspor’un 18 Şubat’ta yapacağı olağanüstü kongresinde hiçbir adayın listesinde olmayacaklarını söyledi. Seçim öncesinde kendileri hakkında yapılan bir takım iddialara açıklık getiren Çakıcı, “Taraftarlar derneği olarak hiçbir adayın listesinde olmayacağız. Biz Manisaspor tarafındayız” dedi.

“MANİSASPOR MENFAATİ NEYİ GEREKTİRİYORSA…”

Bazı başkan adaylarından, listelerine girme hususunda kendilerine teklif geldiğini ancak bu teklifi kabul etmediklerini kaydeden Çakıcı, “Manisaspor menfaatleri neyi gerektiriyorsa biz kongrede onu yapacağız. Adaylara saygılıyız. Cesur davranmak güzel. Ama kulübe zarar verecek nitelikte oraya çıkmanın bir anlamı yok. Bulunacak küçük maddi destekler bu kulübü kurtarmaz. Bunu iyi kavramak gerekiyor. Desteklemek ayrı, listeye girmek ayrı. İlla ki bir adaya oy atacağız. Ancak biz kimsenin listesinde olmayacağız. İyi olan kazansın” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim