Misafir
6,0706
5,3716
214,29
ÜYE GİRİŞİ

Kazanan Manisaspor olsun!..

Kurulduğu yıldan bu yana tarihinin en zor günlerini yaşayan Manisaspor, pazar günü yeni başkanını seçecek.

 

KAZANAN

MANİSASPOR

OLSUN!

 

YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, pazar günü saat 14:00’te Manisa Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Sosyal Tesisleri’nde sandık başına gidecek ve üzerindeki kara bulutları dağıtmak için yeni başkanını ve yönetimini belirleyecek. Geçen haftaki kongre, çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti. Bu kez çoğunluğa bakılmadan kongre gerçekleştirilecek.

ŞAHİN VE BUDAK’IN YARIŞMASI YÜKSEK İHTİMAL

Başkan adaylarından Emre Hasgör’ün geri adım attığı öne sürülen kongre öncesinde, Yunus Emre Şahin ile Gökay Budak’ın yarışma ihtimali çok yüksek. Liste sorunu yaşayan İsmail Aydın ve Serkan Özşen’in seçime girme olasılığının şuan için çok düşük ihtimal olduğu ileri sürüldü. 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı’nın da son dakika bir liste yapabileceği kulislerde konuşuluyor.

MERGEN İBRA EDİLECEK Mİ?

Kongrede kimin başkan olacağı heyecanla beklenirken, mevcut başkan Abdullah Mergen ve yönetiminin de ibra edilip edilmeyeceği merak edilen konuların başında geliyor. Mergen’in Gökay Budak’a destek verdiği, bu yönde çalışmalar yaptığı öğrenildi. 500 civarında üyesi bulunan Manisaspor, önümüzdeki hafta başından itibaren yeni bir sayfa açmış olacak.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim