Misafir
6,5943
5,869
253,34
ÜYE GİRİŞİ

8 kaymakamın görev yeri değişti

Cumhurbaşkanı kararıyla 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Manisa’dan da 8 ilçenin kaymakamı değişti.

 

8 kaymakamın görev yeri değişti

Cumhurbaşkanı kararıyla 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Manisa’dan da 8 ilçenin kaymakamı değişti. 

Muzaffer Kirt

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile birlikte 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 471 Mülki İdare Amirinin görev yerlerinde, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değişikliğe gidildiği bildirildi. Vali Yardımcıları, kaymakamlıklara atanarak vali yardımcılığı sayısı azaltıldı. 610 olan vali yardımcısı sayısı, iki yıllık süreç içerisinde 314'e indirildi. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki tüm ilçelere kaymakam ataması yapıldı.

ÇORUMLUOĞLU’N DA TAYİNİ ÇIKTI

Manisa Vali Yardımcısı görevinde bulunan Mehmet Yüce, Savaştepe Kaymakamı oldu.   Manisa Vali Yardımcısı Abdullah Uçgun, Alaşehir Kaymakamlığına getirildi.  Manisa’da daha önce Vali yardımcısı olarak göreve yapan Trabzon Vali Yardımcısı Necmettin Yalınalp ise Saruhanlı Kaymakamlığına atandı. 17 Temmuz 2013 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan müşterek kararname ile Şehzadeler Kaymakamlığına atanan ve 26 Ağustos 2013 tarihinden bu yana Şehzadeler Kaymakamlığı görevini yürüten İsmail Çorumluoğlu ise Zonguldak Ereğli Kaymakamlığına atandı. Şehzadeler Kaymakamlığına ise Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız atandı. Manisa’da Akhisar Kaymakamlığına Selçuklu Kaymakamı Sabit Kaya atandı. Akhisar Kaymakamı Kaan Peker ise Fatih Kaymakamlığına atandı.   Salihli’nin yeni kaymakamı Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç oldu.   Kırkağaç Kaymakamlığına Termal Kaymakamı Murat Büyükköse getirildi.  Kula Kaymakamlığına Aralık Kaymakamı Kemal Duru atandı. Kula kaymakamı Osman Güven ise Kadınhanı Kaymakamı oldu. Gördes Kaymakamlığına Hakkari Vali Yardımcısı Bekir Abacı atandı.  Burdur Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı ve Aydın Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz Manisa Vali yardımcılığına atandı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim