Misafir
6,5966
5,8744
253,34
ÜYE GİRİŞİ

CHP heyeti MESO’yu ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Pamuk Ateşli, Manisa CHP İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Güngör Serdar Bozyaka ve parti üyelerinden oluşan heyet Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz ve yönetimini ziyaret etti.

CHP heyeti MESO’yu ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Pamuk Ateşli, Manisa CHP İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Güngör Serdar Bozyaka ve parti üyelerinden oluşan heyet  Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz ve yönetimini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Parti teşkilatı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz ‘e ülkemizdeki son ekonomik durum ve yaşanan krizden nasıl çıkılabileciği ile ilgili CHP tarafından hazırlanan raporu takdim etti.Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, Başkan Akyüz ‘e Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz ile ilgili partimiz tarafından hazırlanan raporda bu krizden nasıl çıkılabileceğinin yollarını paylaştı. Esnafların genel sorunlarını ve isteklerini not alarak, esnaflarımızın lehine ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

“SORUNLAR YERİNDE DİNLENMESİ GEREKİYOR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz “Manisa ülke ekonomisine sanayisi ile tarımı ile büyük katkı sağlayan ve kültür ve turizm değerlerine sahip önemli bir büyükşehir. Yaşanan ekonomik sıkıntılardan etkilenmememiz mümkün değil. Birlik ve beraberlik içinde bu krizden çıkışın yollarını hep birlikte aşacağız. Bu tür ziyaretlerin parti ismi ne olursa olsun sürekli yapılmasını ve esnaf sorunlarının yerinde dinlenmesi gerektiğine inanıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerli milletvekillerine ve parti teşkilatına başarılar diliyor, nazik ziyaretlerinizden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti.”

 AHİ EVRAN HEDİYESİ

Manisa Esnaf ve Sanatkârlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Pamuk Ateşli ‘ye Ahi kültürünün kurucusu Ahi Evran’ın heykelini hediye etti. Akyüz, “Esnafımızın sorunlarıyla ilgilendiğinizi biliyoruz. Bundan dolayı esnaf teşkilatı adına size teşekkür ediyorum” dedi. Haber Merkezi

 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim