Misafir
6,5966
5,8744
253,34
ÜYE GİRİŞİ

Top kayıplarına ağır fatura

Manisaspor’u zorlu Utaş Uşakspor deplasmanında basit top kayıpları yaktı. Teknik heyet, bu soruna çare arıyor.

 

Top kayıplarına

ağır fatura

 

Utaş Uşakspor’a 3-0 mağlup olarak, bu haftayı da puansız kapatan Manisaspor’da, basit top kayıpları ağır faturaya neden oluyor. Yenen gollerin genelinde, kendi yarı sahasından çıkarken kaptırılan topların bedelini ödeyen Siyah-Beyazlılar’da teknik direktör Erkan Aslan, hafta boyunca bu sorunun çözümü üzerinde duracak.

GENÇLER TECRÜBE KAZANIYOR AMA…

Transfer yasağını kaldıramadığı için zoraki olarak gençlerle yola devam eden Manisaspor, ligde yaş ortalaması en genç takımların başında geliyor. Kazanamamanın yanı sıra oyunsal anlamda da ciddi sıkıntılar yaşayan ve üst üste pas yapmakta zorlanan ve baskı yediği esnada top kayıpları yapan genç futbolcular, her geçen hafta tecrübe kazanıyor. Ancak kazanılan bu tecrübe, henüz saha sonuçlarına olumlu anlamda yansımış değil. Teknik Direktör Erkan Aslan, bu hafta oynanacak Niğde Anadolu Futbol Kulübü karşısında aynı hataların tekrarlanmaması için oyuncularına uyarılarda bulunuyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim