Misafir
6,5966
5,8744
253,34
ÜYE GİRİŞİ

10 parmağında 10 marifet

BU SEZON BAŞLANGICINDA BİR TEK GOLÜ EKSİKTİ… ONU DA YAPTI… ALKIŞI VE SAYGIYI FAZLASIYLA HAK EDİYOR!

 

ERHAN KARA

FIRTINASI

 

10 PARMAĞINDA 10 MARİFET:

Hem savunuyor, hem asist

yapıyor hem de gol atıyor!

 

MUSTAFA TATLI

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sol beki Erhan Kara, geldiği günden bu yana takımın en özel oyuncularının başında geliyor. Üç maçta 7 puan toplayan takımına büyük katkılan sağlayan genç sol bek, Bugsaşspor maçında attığı golle bu sezon ilk golünü atarken, yine ayakta alkışlandı.

ULUSLARARASI SEVİYEDE

Teknik Direktör Levent Devrim’in oyun planında başrol oynayan Erhan, her geçen gün uluslararası seviyede oynamaya devam ediyor. Savunmada oynamasına rağmen hücumcu özellikleriyle izleyenlerin büyük beğenisini kazanan başarılı sol bek, geçen sezon elde edilen şampiyonlukta da büyük pay sahibi olmuştu. İzleme komitesinin raporuyla 1461 Trabzon’dan kadroya dahil edilen 23 yaşındaki futbolcu, geçen sezon 32 maçta 5 gollük performans sergilemişti. Lige fırtına gibi giren Erhan Kara, bu sezon da şampiyonluğa göz diken Manisa Büyükşehir Belediyespor’un en büyük kozlarından biri.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim