Misafir
6,5966
5,8744
253,34
ÜYE GİRİŞİ

Tarzan’ın çıkış umudu 19 Mayıs

Üç maçlık mağlubiyet serisinin ardından önümüzdeki iki haftayı kendi evinde oynayacak olan Siyah-Beyazlılar, Niğde ve Sakarya maçlarından 6 puan bekliyor.

 

Tarzan’ın çıkış umudu 19 Mayıs

 

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta eksi 6 puanla ligin dibine demir atan Manisaspor, iç sahada art arda oynayacağı Niğde Anadolu Futbol Kulübü ve Sakaryaspor maçlarından 6 puan alarak, düzlüğe çıkmanın hesaplarını yapıyor.

TARAFTAR DESTEĞİNE GÜVENİYORLAR

İç sahadaki ilk Hacettepe maçında taraftarların olumlu desteğini skora yansıtamayan Siyah-Beyazlılar, daha fazla taraftar kitlesiyle iki rakibini yenmeye odaklandı. Üç maçta ortaya konan futboldan genel olarak memnun kalan ancak son vuruşlardaki eksikliklerden dolayı dert yanan teknik direktör Erkan Aslan, takımla yaptığı toplantılarda, iç sahadaki maçların dönüm noktası olabileceğini vurguluyor. Eksi puan cezalarından ötürü makas çok açılmadan bir an önce artıya geçmeleri gerektiğini anlatan Aslan, “Hacettepe maçına oranla önümüzdeki iki maçta taraftarlarımızın desteği fazla olacak. Bize desteğe gelen taraftarlarımıza galibiyetler hediye etmek istiyoruz. İç sahadaki maçlarımız büyük oranda geleceğimizi şekillendirecek. Rakiplerimizle aramızdaki makası açmamalıyız. Bu haftayı en iyi şekilde değerlendirin” uyarısında bulundu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim